| Parameter | Value |
|---|---|
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Insertion Loss (dB) | 1.2 dB |
| Frequency Range | 1.805 GHz to 2.17 GHz |
| Unbalanced Impedance | 50 Ω |
| Balanced Impedance | 100 Ω |
| Phase Difference | 180 ° ± 15 ° |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
Stock: 2317
Distributors
pcbx
Unit Price$0.12862
Ext.Price$0.12862
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.12862 | $0.12862 |
| 10 | $0.11878 | $1.18780 |
| 50 | $0.11090 | $5.54500 |
| 100 | $0.10771 | $10.77100 |
| 500 | $0.10058 | $50.29000 |
| 1000 | $0.09762 | $97.62000 |
| 3000 | $0.09197 | $275.91000 |
